Rekondiční pobyty a rekreace pro seniory

Rekreační středisko Doly Bílna je hojně využíváno také pro rekondiční pobyty nejen seniorů. Pro tyto účely disponujeme vhodným zázemím. Našim hostům jsou k dispozici relaxační programy s nabídkou masáží. Svét tělo můžete regenerovat v připravené sauně a vířivé vaně.

Připravíme individuálně upravený jídelníček, který je sestaven šéfkuchařem přesně pro váš cíl rekondičních pobytů.

Pro potřeby odpočinku nabízí obec Sloup v Čechách mnoho turistických zajímavostí nebo skvěle připravené vyhlídkové okruhy. Díky krásným lesům je okolí vhodné také pro houbaření.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o více informací k rekondičním pobytům, neváhejte nás kontaktovat. Pro rychlou komunikaci můžete využít níže uvedený kontaktní formulář. Nebo můžete učinit nezávaznou objednávku prostřednictvím on-line rezervace.

Další služby:

  • Rodinné rekrace a víkendové pobyty – obec Sloup v Čechách přímo vyzývá k prožití krásné rodinné dovolené nebo víkendového pobytu. V letních měsících obec nabízí mnoho turistických zajímavostí jako je stále se rozvíjející koupaliště s pláží, lesní dívadlo apod.
  • Sportovní soustředění – disponujeme vhodnými plochy pro trénink, nabízíme posilovací zařízení, saunu, vířivou vanu, sjednáme přátelské zápasy s okolními týmy.
  • Firemní školení – uspořádáme pro vás vhodné podmínky pro pořádání firemních školení a seminářů.