Firemní školení a semináře s ubytováním

Rekreační středisko je vhodné také pro pořádání firemních školení nebo nejrůznějších seminářů. Pro tyto účely jsou k dispozici školící místnosti a učebny rozlišných velikostí. Celý areál je pokryt bezdátovým připojením k internetu (Wi-fi)

Pro organizování školení a seminářů je vhodná také poloha – naše středisko je vzdáleno přijatelných 90 km od Prahy.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o více informací k rekondičním pobytům, neváhejte nás kontaktovat. Pro rychlou komunikaci můžete využít níže uvedený kontaktní formulář. Nebo můžete učinit nezávaznou objednávku prostřednictvím on-line rezervace.

Další služby:

  • Rodinné rekrace a víkendové pobyty – obec Sloup v Čechách přímo vyzývá k prožití krásné rodinné dovolené nebo víkendového pobytu. V letních měsících obec nabízí mnoho turistických zajímavostí jako je stále se rozvíjející koupaliště s pláží, lesní dívadlo apod.
  • Rekondiční pobyty pro seniory – jsme způsobeni pro pořádání rekondičních pobytů. Oceníte nabídku masáží, vířivou vanu, saunu stejně tak jako procházky po naši krásné obci.
  • Sportovní soustředění – disponujeme vhodnými plochy pro trénink, nabízíme posilovací zařízení, saunu, vířivou vanu, sjednáme přátelské zápasy s okolními týmy.